Kontaktujte nás

napište nám e-mail, nebo využijte kontaktní formulář – ozveme se Vám co nejdříve zpět
* povinné údaje

ReferenceIndividuální reference

easyVisa.cz mi pomáhají s vyřízením víz více než 2 roky a jsou skutečnými zachránci! Když jsem poprvé přijela z USA do Čech, měla jsem ze žádosti o vízum velké obavy a málo informací jak ho dostat. Můj kamarád mi dal na ně kontakt a oni mi bez zdržení pomohli povolení k pobytu dostat. Pomohli mi projít celým procesem a tak jsem neměla problém vízum získat a následně ho s jejich pomocí dvakrát prodloužit. easyVisa je firmou na kterou se můžete spolehnout a vždy pracují na včasném dokončení práce. Jsou velmi profesionální a vždy nápomocní odpovědět všechny otázky.

Amy Livingston
Director of TEFL Studies, The Language House, PragueSpolečnost easyVisa mi pomáhá s vyřizováním víza už déle než 2 roky. Během jednotlivých řízení byli vždy nesmírně nápomocní, přátelští při jednání a výkonní. Opravdu je doporučuji všem potenciálním žadatelům o vízum pro Českou republiku.

Dan Read, AustraliaeasyVisa mi byla nápomocná v obou případech, při získání prvního víza i při jeho prodloužení. Jinak bolestný a matoucí proces získání víza byl najednou snadný a nikdy jsem se nemusela o nic bát. Postarali o všechny dokumenty, telefonáty na ambasády, atd. Když mi byl ukraden pas i s čerstvým vízem, byli nápomocní se všemi nutnými kroky k vyřešení této nelehké situace. Jsem velmi vděčná že mám easyVisa "po svém boku" při řešení všech těchto komplikovaných záležitostí.

Amy Molnar, USAPřijet do cizí země bez znalosti jazyka, kontaktů a představy, jak projít byrokratickým procesem získání víza je velmi stresující. easyVisa je tou nejlepší možností, kterou můžete zvolit, pokud chcete žít dlouhodobě v České Republice. Od okamžiku, kdy jsem se zkontaktovala s easyVisa, se moje budoucnost změnila. Nejen, že mi pomohli se získáním víza, ale také mi nabídli možnost najít komfortní byt; dvě základní a nutné věci k životu v cizí zemi. Ať už chcete v České Republice strávit 1 rok nebo dlouhou dobu, ať jste manažer, student nebo lektor, upřímně vám doporučuji kontaktovat easyVisa. Jejich služby i zaměstnanci jsou velmi profesionální a přistupují k zákazníkům přátelsky. Bude to váš důležitý kontakt, který v České republice získáte.

Denise Daine, Denver, USAJak udělat z úmorného a náročného procesu méně obtížný a náročný… využijte zkušeností společnosti easyVisa.cz s tímto procesem a kontaktujte je; já jsem šťastný, že jsem to udělal. Před 3 lety, když jsem našel práci v jazykové škole v Praze, oslovili mne a pomohli mi překonat každý krok, počínaje získáním potřebných dokumentů, jejich překladem, návštěvou různých úřadů, čekáním (někdy hodiny a hodiny) se mnou ve frontách, řešením nečekaných situací a problémů (které se vždycky objeví), vždy se ujišťujíc, že mám všechny potřebné dokumenty a navíc vždy včas. Jsem si jistý, že existují obdobné agentury s podobnými službami, ale já se zaručuji za easyVisa.

Jason, CanadaeasyVisa.cz se službami, které poskytuje je obrovskou pomocí už od doby kdy jsem přijel do České republiky. Udělali z byrokratické noční můry získání víza doslova hladký proces a já se při tom mohl soustředit na svou práci. Obracím se na ně každý rok, když je čas prodloužit mé vízum, naposledy v roce 2009, když mi pomohla s vyřízením živnostenského listu, což se ukázalo opět jako mnohem snazší. Skutečně bych každému přál mít někoho takového po svém boku, aby pomohl vyřídit všechny dokumenty a proces získání víza nebo živnostenského listu. Tak se pro mne stal život v této zemi mnohem méně obtížný.

Jason Hwang
(v Praze od roku 2005)V každém případě doporučuji easyVisa pro cokoliv co se týká víz. Vždy se včas a pohotově postarali o všechno, co jsem potřeboval. Jsou skutečně dobrou investicí!

Matt
Firmy a společnosti

James Cook Languages s.r.o. využívala služeb easyVisa v posledních 4 letech. Obchodní zástupkyně společnosti odváděla opravdu vynikající práci, zodpovědně a spolehlivě vykonávala své povinnosti při vyřizování víz našich lektorů. Efektivně plánovala a dováděla do úspěšného skončení proces nutný k udělení pracovních povolení, krátkodobých a dlouhodobých víz pro více než 100 našich učitelů. Byla vždy ochotná nabídnout svou pomoc, když bylo potřeba a řešit individuální potřeby našich lektorů. Byla pro naši jazykovou školu přínosem a proto její služby zcela doporučujeme.

James Cook Languages s.r.o.

20let vstřícných služeb zákazníkům

garantovaná ochrana osobních dat